Atstovams

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti galimybę tapti mūsų atstovais (agentais) jūsų šalyje.

Energobalt specializuojasi platindama aukščiausios klasės įrangą, kurią gamina pasauliniai pramonės lyderiai. Todėl mūsų platus gaminių asortimentas atitinka saulės energijos parkų, saulės elektrinių, vėjo jėgainių ir kitų specializuotų projektų reikalavimus. Siūlome platų aukštos kokybės įrangos ir susijusių komponentų pasirinkimą: nuo saulės modulių, inverterių ir šilumos siurblių iki oro kondicionierių, dujinių katilų ir vėjo turbinų.

Atstovo vaidmuo – formuoti veiksmingas saulės energijos įrangos pardavimo strategijas ir jas realizuoti savo veiklos teritorijoje. Dirbsite su potencialių klientų bazėmis, bendrausite su jais ir tarpininkaudami sudarysite pardavimo sandorius. Tikslas – užmegzti tvirtus ryšius su klientais, puoselėti santykius, skatinančius verslo tinklo augimą ir plėtrą.

Norėdami sėkmingai užimti šias pareigas, tikimės, kad jaučiate aistrą dirbti atsinaujinančiosios energijos srityje, gerai išmanote vietinės rinkos dinamiką ir sistemingai vertinate savo darbo metodus bei pasiektus rezultatus.

Esame pasiryžę suteikti maksimalią paramą ir pagalbą, palengvinant tolesnę jūsų darbo sėkmę. Tai apima išsamius mokymus, svarbiausios informacijos apie įmonės profilį suteikimą. Už pasiektus rezultatus bei įgyvendintus sandorius siūlome komisijos procentą. Jeigu esate juridinis asmuo, atstovaudami galėsite gauti papildomų lėšų jūsų verslo vystymui. Taip pat, pradėję dirbti mūsų atstovu, turėsite galimybę pereiti prie bendradarbiavimo partnerystės lygmeniu. Jeigu esate fizinis asmuo, teikiame galimybę kurti savo nepriklausomą verslą pasinaudojant mūsų parama.

Mūsų veiklos pagrindas –  aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų tiekimas. Esame tvirtai įsitikinę, kad bendradarbiavimas su mumis jums bus pelningas bei naudingas. Kviečiame kreiptis į mus su bet kokiais klausimais ar pasiūlymais el. paštu partnership@energobalt.lt arba užpildžius užklausą žemiau. Vertiname atvirą bendravimą ir tikimės kartu kurti sėkmingus verslo santykius.

Alternatyvūs bendradarbiavimo būdai

Siūlome projektinį bendradarbiavimą, šiuo metu vykdomuose projektuose, finansuojant arba tiekiant įrangą. Tai yra viena iš bendradarbiavimo formų, tai pat žiūrėkite žemiau pateiktus bendradarbiavimo būdus. Esame atviri jūsų pasiūlymams, susisiekite su mumis el. paštu partnership@energobalt.lt arba užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą.

Kiti bendradarbiavimo būdai:
Didmeniniams pirkėjams
Partneriams

Susisiekite ir mes augsime kartu!