Didmeniniams pirkėjams

Tvarią ateitį kuriame aktyviai tiekdami aukščiausios kokybės žaliosios energijos bei šildymo, šaldymo įrangą visoje Europos teritorijoje.

Esame patikimi atsinaujinančiosios energijos pramonės partneriai, todėl siūlome novatoriškus, ilgalaikius bei patikimus produktus jūsų verslui. Vykdome savo misiją kuriant ilgalaikius santykius, pagrįstus pasitikėjimu, patikimumu ir abipuse sėkme.

Energobalt yra inovatyvių energetikos sprendimų įrangos didmenininkas. Sėkmingai bendradarbiaujame su įvairiomis Europos teritorijoje įsikūrusios įmonėmis. Savo didmeniniams klientams pateikiame individualiai pritaikytus pasiūlymus, kurie atitiktų jų lūkesčius bei galimybes.

Kodėl verta įsigyti įrangą pas mus?

 • Asortimentas. Siūlome platų įrangos pasirinkimą, įskaitant saulės modulius, inverterius, pažangius šilumos siurblius, katilus, oro kondicionierius ir kitus šios srities gaminius. Produktai, kuriais prekiaujame, atitinka saulės energijos parkų, saulės elektrinių, vėjo jėgainių ir kitų specializuotų projektų reikalavimus. Mūsų produktų įvairovė leidžia užtikrinti, kad rasite sprendimą atitinkantį jūsų poreikius. Jei vis dėlto nerandate reikiamos įrangos, pasidalinkite su mumis tuo, kas jus domina, ir mes rasime būdą, kaip jus aprūpinti norima produkcija.
 • Kokybė. Įrangą tiekiame iš patikimų gamintojų, kurių gaminiai atitinka griežtus našumo, ilgaamžiškumo ir tvarumo reikalavimus. Visi mūsų prekiaujami produktai atitinka Europos kokybės standartus bei turi tai liudijančius sertifikatus.
 • Kainos. Nuolat stebime mūsų konkurencingumą ir siūlome didmeniniams klientams patrauklias kainas bei apmokėjimo terminą, kuris nepadarys žalos kliento įmonės apyvartumui. Mūsų tikslas padaryti didmeninius užpirkimus prieinamais įvairaus dydžio įmonėms.
 • Komplektuojami užsakymai. Mes komplektuojame užsakymus. Tai reiškia, kad galite užsisakyti skirtingos įrangos, o mes surinksime jūsų norimas prekes ir atvešime vienu užsakymu.
 • Nereikalaujame pilno išankstinio mokėjimo. Mes atliekame pilną išankstinį mokėjimą gamintojui, taip užtikrindami, kad šis reikalavimas neturės žalingos įtakos jūsų įmonės apyvartumui. Tačiau norint patvirtinti užsakymą ir suteikti reikiamas garantijas, prašome apmokėti avansą, kuris padengtų mažesnę išlaidų dalį. Tokiu budu, mes įtvirtiname įsipareigojimą užtikrinti sklandų užsakymo vykdymo bei pristatymo procesą.
 • Profesionalus aptarnavimas. Mūsų patyrusių ekspertų komanda stengiasi suprasti išskirtinius konkretaus kliento poreikius. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais užtikriname, kad pateiksime komercinį pasiūlymą atitinkantį specifinius reikalavimus, biudžetą bei išgaunantį maksimalią naudą. Vertinant mūsų klientų laiką, komercinį pasiūlymą paruošiame 1-3 dienų laikotarpyje nuo užklausos pateikimo dienos.
 • Operatyvus užsakymo įvykdymas. Mes pasirūpiname efektyviu užsakymo įvykdymu bei saugiu pristatymu. Glaudžiai bendradarbiaujame su patikimais transportavimo partneriais, kad jūsų įranga būtų pristatyta laiku ir nepriekaištingos būklės. Užsakymai yra pristatomi į jūsų nurodytą lokaciją per 2-3 savaites nuo užsakymo vykdymo pradžios.
 • Lankstumas didinant apimtis. Augant ir vystantis mūsų klientų verslui, auga ir jų poreikiai. Siūlome lankstumą didinant užsakymų apimtis bei atsižvelgiant į jūsų besikeičiančius poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikia pastovaus tiekimo vykdomiems projektams, ar poreikis tik sezoninis, mes galime prisitaikyti ir pristatyti reikiamą įrangą jūsų veiklai užtikrinti.

Kaip tapti mūsų klientu?

 1. Užpildykite didmeninio kliento užklausą (žemiau) arba kreipkitės el.paštu: sales@energobalt.lt . Nurodykite, kokia įranga jums yra reikalinga, jos kiekį, parametrus, norimą pristatymo datą ir vietą. Be to, jei jus domina tik konkretaus prekės ženklo produkcija – prašome tai nurodyti.
 2. Jūsų paraišką išnagrinėsime ir parengsime komercinį pasiūlymą 1-3 dienų laikotarpyje.
 3. Abipusiškai sutarus dėl sąlygų, parengiame sutartį, ją pasirašome bei gavus avansinį mokėjimą, pradedame užsakymo vykdymą.
 4. Sukomplektavus užsakymą, pradedame jo tiekimą. Įranga yra pristatytoma į jūsų nurodytą vietą per 2-3 savaites nuo užsakymo vykdymo pradžios.

Dalyvavimas jūsų projektuose

Mūsų paslaugos neapsiriboja didmeniniu įrangos tiekimu. Siūlome bendradarbiavimą, šiuo metu vykdomuose projektuose, finansuojant arba tiekiant įrangą. T.y. iškilus trumpalaikio finansavimo poreikiui vykdomiems projektams, siūlome tapti jūsų finansiniu partneriu, siekiant sėkmingai ir laiku užbaigti projektą. Tai yra viena iš bendradarbiavimo formų, tai pat žiūrėkite žemiau pateiktus bendradarbiavimo būdus. Esame atviri jūsų pasiūlymams, susisiekite su mumis el. paštu partnership@energobalt.lt arba užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą.

Kiti bendradarbiavimo būdai:
Pertneriams
Atstovams

Susisiekite ir mes pateiksimei patraukliausią pasiūlymą!

  Turite klausimų?

  Socialiniai tinklai