Dujiniai katilai

Dujiniais katilais šildyti galima naujus ir renovuotus butus, privačius namus ar kitas erdves. Tai yra itin kompaktiški, prie sienos tvirtinami prietaisai, tinkantys beveik bet kokių patalpų šildymui. Dideli dujiniai katilai dažniausiai naudojami pastatuose, kuriuose reikalingas didelis šilumos kiekis.

Ilgas eksploatavimas

„MatriX“ dujinis degiklis yra „Viessmann“ šildymo technikos etalonas. Kadangi „MatriX“ naudojamas nerūdijančiojo plieno metalas, jis pasižymi ilgu eksploatavimu.

Patogus valdymas

Naudodami „ViCare“ programą galite patogiai valdyti „Viessmann“ dujų šildymo sistemą ir taupyti energiją - bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Tokiu būdu visada matysite sistemos būseną.

Draugiškas aplinkai

Kondensaciniai dujų katilai veikia ypatingai efektyviai ir padeda sumažinti išlaidas bei poveikį aplinkai.

Naujos kartos dujų kondensaciniai katilai

previous arrow
Slide

Naudojant kondensacinį dujų katilą prisidedate prie aplinkos apsaugos ir taršos mažinimo. Dėka šios technologijos, energijos sunaudojimas išlieka labai efektyvus. Dujų kondensacinis katilas beveik visą kurą paverčia energija. Pavyzdžiui, šildant dujiniu kondensaciniu katilu, per ilgą laiką, sumažėja šildymo kaštai ir kartu sumažinama našta aplinkai.

Slide 2

Esame oficialūs „Viessmann“ partneriai. Prekiaujame dujų kondensaciniai katilais, kurie atitinka ES reikalavimus dėl efektyvios kondensacijos katilo technologijos. 98 proc. arba daugiau, sunaudotos energijos konvertuojama į šilumą. Su šiuo neprilygstamu efektyvumu, kiekvienas tokio šildymo operatorius aktyviai prisideda prie klimato ir aplinkos apsaugos.

next arrow

Efektyvus šildymas dujų kondensaciniais katilais

Inovatyvumas

Kondensacinė technologija naudoja ne tik šilumą, susidariusią dujų degimo metu, bet ir papildomą energiją, išgaunamą kuomet katile kondensuojasi vandens garai iš išmetamųjų dujų.

Praktiškumas

Kondensacinių katilų savybė yra ta, kad aukštos kokybės šilumokaičiai atvėsina išmetamąsias dujas prieš jiems patenkant į kaminą ir panaudoja šią šilumą šildymo sistemai.

Efektyvumas

Su šia technologija dujų kondensaciniai katilai pasiekia virš 98 proc. efektyvumą. Kuro sistema su kondensaciniu katilu veikia ypatingai efektyviai, saugodama aplinką.

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą!