Finansavimas saulės elektrinei

Saulės elektrinė – itin patraukliomis finansavimo sąlygomis

Kaip tik dabar palankus metas įsirengti saulės jėgainę itin palankiomis sąlygomis.

Skaičiuojama, kad pasinaudojant valstybės teikiama parama ir saulės elektrinę įsigijus su paskola, jos atsipirkimo terminas, atsižvelgus į dabar galiojančius elektros tarifus namų vartotojams, sieks 5–6 metus.

Tai reiškia, kad per šį laiką turėtų būti padengtos visos saulės elektrinės įsigijimo ir įrengimo sąnaudos, o vėliau apie 20 metų tektų dengti tik perdavimo mokestį ir elektrinės priežiūros kaštus, nes standartinis saulės modulių eksploatacijos laikas sudaro 25 metus.

 

 

  • Kviečiame pasinaudoti ypatingomis sąlygomis ir įsirengti saulės elektrinę dabar. Montavimo darbai atliekami per 2-7 dienas.
  • Pereidamas prie atsinaujinančių išteklių, gyventojas ne tik patirs mažiau išlaidų ilgalaikėje perspektyvoje, bet ir tausos aplinką.
  • Energijos sektorius yra atsakingas už didžiąją dalį pasaulinių šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų, todėl perėjimas prie saulės energijos yra reikšminga pagalba planetai.
Imokos apskaičiuotos naudojantis prielaida, kad paskola imama 36 mėn. laikotarpiui.
Skolinantis 4 000 Eur. kai sutarties trukmė 36 mėn, taikant 6,9 % metinę fiksuotų palūkanų normą. mokant 60 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 123,33 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 8,22 %, o bendra vartojimo kredito gavejo mokama suma būtų 4 439,88 Eur.
Naudodamiesi finansavimo paslaugomis, Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, atidžiai įvertinkite savo finansines galimybes.

Susisiekite su mūsų specialistais

info@energobalt.lt

Arba užpildykite užklausos formą  – susisieksime su Jumis per 1-2 darbo dienas ir pateiksime Jūsų pageidavimus atitinkantį pasiūlymą bei paskaičiuosime saulės elektrinės naudą.

     

    Leave a Reply