Inverteriai

Saulės elektrinės susideda iš trijų pagrindinių komponentų: saulės modulių, konstrukcijų ir inverterių, kitaip dar vadinamų galios keitikliais. Saulės moduliai ir inverteriai vaidina svarbų vaidmenį, nulemiantį elektrinės kainą, efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Tinkamai išsirinkę saulės elektrinės įrangą būsite užtikrinti jos ilgalaikiu darbu ir kokybe.

Pagrindiniai inverterio parametrai

Garantija

Populiariausios yra 5 ir 10 metų garantijos. Mūsų atstovaujamas gamintojas suteikia 10 metų garantiją.

Efektyvumas (%)

Keitiklio efektyvumas rodo, kokiu efektyvumu nuolatinė srovė iš saulės modulių yra konvertuojama į kintamą srovę, kuri patenka į elektros tinklą. Daugumos keitiklių efektyvumas yra virš 95%.

Maksimalios galios sekimo taškai

Dauguma šiuolaikinių inverterių turi bent 2 MTTP įėjimus. Tai reiškia, kad keitiklis gali efektyviai sekti ir palaikyti iki dviejų modulių grandinių dirbančių skirtingu efektyvumu.

Inverteriai ir jų nauda

previous arrow
Slide

Kam saulės elektrinei yra reikalingas inverteris?

Saulei apšvietus saulės modulius, šie dėl fotoefekto silicio plokštelėse generuoja nuolatinę elektros srovę. Inverteris padeda konvertuoti saulės modulių sukuriamą elektrą į tokią, kurią galima naudoti buityje. Be šio svarbaus komponento iš saulės gauta energija negalėtų būti panaudota.

Inverteris yra labai svarbi sudedamoji saulės elektrinės dalis. Tačiau tuo pačiu, ji yra ir labiausiai pažeidžiama, bei dažniausiai gendanti saulės elektrinės dalis. Inverteris generuoja tūkstančius kilovatvalandžių per dieną, skirtingomis oro sąlygomis, todėl svarbu išsirinkti kokybišką ir patikimo gamintojo produktą.

Slide 2

Kaip tinkamai pasirinkti saulės elektrinės inverterį?

Patikimų gamintojų inverteriai dažniausiai yra tiek kokybiškesni, tiek tarnauja ilgesnį laikotarpį, todėl verta rinktis patikrintų gamintojų įrangą kuriai suteikiama garantija. Esame oficialūs Viessmann ir Fimer atstovai Baltijos šalyse, todėl rekomenduojame rinktis patikimą gamintoją.

Siūlome jums išmanius inverterius. Jų darbą ir saulės elektrinės generaciją galėsite stebėti internetu. Produkcijai suteikiamos 5–12 metų garantijos, tad net ir atsipirkus saulės elektrinės investicijai, dar ilgai galėsite džiaugtis puikiai veikiančiais prietaisais.

next arrow

Renkantis inverterį svarbu

Patikimas gamintojas

Patikimų gamintojų inverteriai yra kokybiškesni ir tarnauja ilgesnį laikotarpį.

Garantija

Gamintojas pasirūpins garantija, tad jums liks džiaugtis puikiai veikiančiais prietaisais.

Išmanumas

Rinkitės išmanius inverterius. Jų darbą ir saulės elektrinės generaciją galėsite stebėti internetu.

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą!