Kondicionieriai

Vasaroms tampant vis karštesnėms, auga oro kondicionierių, dar kitaip vadinamų klimato kontrolės įrenginių susidomėjimas. Šiuolaikinių sprendimų dėka, patalpose galima užtikrina vienodą temperatūrą ir malonų klimatą. Be to, šie įrenginiai yra ekonomiški, efektyvūs ir funkcionalūs, turintys vėsinimo bei šildymo funkcijas – viename įrenginyje.

Paprastas montavimas

Kondicionieriaus įrengimas priklauso nuo jo tipo. Sieniniai modeliai yra populiariausi namuose, jų pranašumas yra žema kaina ir paprastas montavimas.

Greitas įrengimas

Sieniniams modeliams reikia vos vieno kvadratinio metro laisvos vietos sienoje. vidutiniškai trunka tik pusę dienos.

Draugiškas aplinkai

Šie šilumos siurbliai taupo energiją, todėl yra ekologiški ir padeda sumažinti Jūsų poveikį aplinkai, o vasarą užtikrina reikiamą vėsinimą.

Naujos kartos šildymas ir vėsinimas

previous arrow
Slide

Kondicionierius gali ne tik vėsinti namus, bet ir šildyti. Su tokiu įrenginiu galima patogiai šildyti patalpas rudenį ir pavasarį, kai dar neįjungtas pagrindinis šildymas. Įrenginys gali veikti abiem kryptimis, vasarą vėsindamas patalpas, o žiemą šildydamas. Vėsinimo metu šilumos energija pumpuojama iš vidaus į išorinę aplinką, o vėsinti atvirkščiai.

Slide 2

Oro kondicionavimas gerina patalpų oro kokybę. Be vėsinimo ir šildymo funkcijų, kondicionieriai cirkuliuoja orą patalpoje bei jį filtruoja. Švarus oras, vienoda temperatūra ir tinkamas drėgmės lygis yra svarbūs geros savijautos veiksniai.

Slide 3
saules elektrine

Priklausomai nuo kondicionieriaus modelio, jie gali turėti laikmatį, nuotolinio valdymo pultelį, judesio jutiklį, išmaniojo telefono valdymo parinktį ar net oro džiovinimo funkciją.

next arrow

Kondicionierių verta rinktis

Naudinga sveikatai

Padeda pagerinti patalpų oro kokybę.

Papildomas šildymo sprendimas

Kondicionierius gali ir šildyti orą.

Draugiškas aplinkai

Taupo energiją, yra ekologiški ir padeda sumažinti poveikį aplinkai.

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą!

    Turite klausimų?

    Socialiniai tinklai