Partneriams

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti verslo atstovams galimybę tapti mūsų partneriais.

Energobalt specializuojasi platindama aukščiausios klasės įrangą, kurią gamina pasauliniai pramonės lyderiai. Todėl mūsų platus gaminių asortimentas atitinka saulės energijos parkų, saulės elektrinių, vėjo jėgainių ir kitų specializuotų projektų reikalavimus. Siūlome platų aukštos kokybės įrangos ir susijusių komponentų pasirinkimą: nuo saulės modulių, inverterių ir šilumos siurblių iki oro kondicionierių, dujinių katilų ir vėjo turbinų.

Viena iš partnerystės galimybių – mažmeninė prekyba mūsų produktais arba jų perpardavimas suinteresuotoms įmonėms jūsų veiklos teritorijoje.

Sekanti galimybė –  reguliarus mūsų tiekiamų gaminių naudojimas projektuose. Nuolatinis užsakymų pateikimas lemia geresnes tiekimo sąlygas, taip prisidedame prie mūsų bendro augimo.

Norėdami sėkmingai vykdyti minėtas funkcijas, tikimės, kad jaučiate aistrą dirbti atsinaujinančiosios energijos srityje, gerai išmanote šalies, kurioje vykdote veiklą, rinkos dinamiką ir sistemingai vertinate savo darbo metodus bei pasiektus rezultatus.

Užtikriname, kad esame pasiryžę suteikti maksimalią paramą ir pagalbą, kad palengvintume tolesnę jūsų veiklos sėkmę. Būdami partneriais, turėsite galimybę pasinaudoti mūsų parama plečiant esamą verslą arba žengiant link naujos perspektyvios verslo krypties, įkuriant jūsų veiklos regione atskirą įmonę šios krypties verslo sektoriuje.

Mūsų veiklos pagrindas –  aukščiausios kokybės produktų ir paslaugų tiekimas. Esame tvirtai įsitikinę, kad bendradarbiavimas su mumis jums bus pelningas bei naudingas. Kviečiame kreiptis į mus su bet kokiais klausimais ar pasiūlymais el. paštu partnership@energobalt.lt arba užpildžius užklausą žemiau. Kartu galime pasiekti reikšmingų rezultatų, pranokstančių mūsų individualias galimybes.

Dalyvavimas jūsų projektuose

Mūsų paslaugos neapsiriboja didmeniniu įrangos tiekimu. Siūlome bendradarbiavimą, šiuo metu vykdomuose projektuose, finansuojant arba tiekiant įrangą. T.y. iškilus trumpalaikio finansavimo poreikiui vykdomiems projektams, siūlome tapti jūsų finansiniu partneriu, siekiant sėkmingai ir laiku užbaigti projektą. Tai yra viena iš bendradarbiavimo formų, tai pat žiūrėkite žemiau pateiktus bendradarbiavimo būdus. Esame atviri jūsų pasiūlymams, susisiekite su mumis el. paštu partnership@energobalt.lt arba užpildykite žemiau pateiktą užklausos formą.

Kiti bendradarbiavimo būdai:
Didmeniniams pirkėjams
Atstovams

Susisiekite ir mes augsime kartu!