Saulės moduliai yra efektyvus būdas panaudoti laisvą saulės skleidžiamą energiją, kad galėtumėte paremti savo namus ar verslą. Ar žinojote, kad vidutiniškai kiekvienais metais Vidurio Europos kvadratiniame metre saulė išskiria 1000 kWh energijos? Pagal energijos kiekį tai prilygsta 100 litrų dyzelino. Anksčiau ši energija buvo tiesiog prarasta, tačiau dabar vis daugiau namų ūkių ir įmonių naudojasi šiuo gamtos ištekliu, kad sutaupytų pinigų ir sumažintų anglies pėdsakus. PV saulės kolektoriai suteikia jums galimybę patys gaminti elektros energiją savo apšvietimui ir prietaisams maitinti. PV moduliai taip pat gali būti derinami su maitinimo kaupikliais, kad būtų užtikrinta didesnė nepriklausomybė nuo tinklo. Ląstelėms veikti nereikia tiesioginių saulės spindulių, jie generuoja energiją net debesuotomis dienomis.

Vitovolt 200 – laisvė nuo elektros kainų

 

 

8,5 m² fotoelektrinio paviršiaus pakanka vieno asmens vidutiniam elektros energijos suvartojimui. Tinkantis gamybai, Vitovolt 200 galingas fotoelektrinis modulis prieinamas už patrauklią kainą. Energijos sąnaudos, subsidijuojančios energijos reguliavimo institucijos ir įvairios finansavimo programos užtikrina šios investicijos pelningumą. Be to, didėja nekilnojamojo turto vertė.

Vitovolt 200 produkto ypatybės

  • Aukštos kokybės modulis už patrauklią kainą
  • Pagamintos elektros energijos sekimas mobiliajame įrenginyje internetu
  • Galia – iki 280 Wp
  • Modulio efektyvumas – iki 17,1 %
  • Kitos ypatybės – kai sninga, korozijai atsparus aliuminio rėmas garantuoja atsparumą mechaninei apkrovai
  • Naudojimo paskirtis – gyvenamieji pastatai, komercinės, pramoninės patalpos, šilumos tinklai, renovuoti pastatai.

 Visi elementai yra pritaikyti vienas prie kito

Paruoštą modulį ypač lengva sumontuoti ant stogo dėl mažo jo svorio. Elektros kabeliai lengvai prisitvirtina, fotovoltiniai keitikliai ir montavimo sistemos pritaikytos viena prie kitos. Vitovolt 200 moduliai yra tiek su monokristaliniais, tiek ir su polikristaliniais silicio elementais. Saulės kolektorių monokristalai yra didelio efektyvumo, tad juos rekomenduojama montuoti ant mažų stogų, nukreiptų į pietus. Polikristaliniai moduliai, kurių efektyvumas mažiausias, dažniausiai tinka didesniems stogo paviršiams.

Šie moduliai tinkami montuoti ant daugiabučių namų stogų, komercinių bei pramoninių pastatų stogų.

Efektyvus saulės energijos vartojimas

Kadangi savarankiškai pagaminta ekektros energija yra ekonomiškai perspektyvesnė už elektros energiją iš skirstomųjų tinklų, toks energijos vartojimas teikia finansinę naudą. Optimali įrangos koncepcija, sujungta su puikiai suderintais elementais, užtikrina efektyvų savarankišką energijos vartojimą.

[1] Fotoelektrinis įrenginys
[2] Fotoelektrinis keitiklis
[3] Fotoelektrinis matuoklis
[4] Vartotojas
[5] Šilumos siurblio matuoklis
[6] Vitotronic šilumos siurblys (WO1C tipas)
[7] Ištraukimo ir įvesties skaitiklis
[8] Skirstomieji elektros tinklai

 

 

 

 

Vitovolt 300 – aukštos kokybės fotovoltinis modulis

Vitovolt 300 moduliai išsiskiria juodu anoduotu rėmeliu ir ypač tamsiais monokristaliniais elementais. Rezultatas: neįprastas dizainas ir puikus našumas. Plokštes montuojant tame pačiame lygyje kaip ir stogas, sukuriama išskirtinė saulės architektūra.

Šiuos modulius galima įrengti ant vienos ar kelių šeimų namų, taip pat komercinių ir pramoninių pastatų stogų.

Vitovolt 300 privalumai

  • Aukšta kokybė
  • Išskirtinis dizainas
  • Galia iki 350 Wp
  • Modulio efektyvumas iki 20,2 %
  • Naudojimo paskirtis – gyvenamieji pastatai, komercinės, pramoninės patalpos, bendruomeninės paskirties pastatai | Naujos statybos pastatams ir renovuotiems pastatams.
  • Kitos ypatybės – sningant, korozijai atsparus aliuminio rėmas garantuoja atsparumą mechaninei apkrovai
  • Saugumas dėl investicijos: dėl pratęstos „Viessmann“ produkto garantijos iki 12 metų ir iki 25 metų mažiausiai 80 % našumo garantija.

 

 

UAB ENERGOBALT

Mėnulio g. 11 (8 aukštas) LT-04326, Vilnius

El.p.: info@energobalt.lt

Tel.: +370 645 49491