Vėjo jėgainės

Vystyti vėjo energetiką mūsų krašte yra itin palankios sąlygos. Pasitelkiant moderniausias technologijas, vėjo jėgaines galima statyti visoje Lietuvoje.
Vertiname ir projektuojame vystytojų galimybes pastatyti bei plėtoti vėjo parkus.

Atliekame vertinimą

Atliekame detalią galimybių studiją ir įvertiname ar pasirinktame sklype gali būti statomos vėjo jėgainės. Teikiame siūlymus kur būtų galima statyti.

Projektuojame

Atliekame įvairius vėjo jėgainės, sklypo projektavimo darbus. Pateikiame techninį projektą. Pasirūpiname statybų leidimo išėmimu.

Projekto valdymas

Atliekame projekto valdymą. Nuo projekto iki pridavimo ir paleidimo iš vienų rankų.

Aptarnaujame

Jokių rūpesčių, nes visą vėjo jėgainių aptarnavimą ir priežiūrą vykdo vėjo parko statytojas ar jo įgaliotas atstovas.

Vėjo jėgainės nauda

previous arrow
Slide

Iš vėjo pagaminta energija mažina oro taršą ir lėtina klimato kaitą. Be to, ji padeda užtikrinti energetinį saugumą bei sumažinti iškastinio kuro importą.

Slide 2

Vėjo parke įsigytą elektrą galite naudoti savo objektuose: name ar bute, ofise ar komercijos patalpose. Tuo pačiu jums nereikės galvoti apie sklandų jėgainės veikimą, nes viskuo pasirūpins vėjo parko statytojai ar vystytojai.

Slide 3

Vėjo energijos šaltiniai yra neišsenkantys. Plečiant ir vystant vėjo energetikos sektorių yra kuriamos naujos darbo vietos, skatinama regioninė plėtra ir inovacijos.

next arrow

Kaip vėjo greitis įtakoja vėjo energijos gamybą

Vėjo jėgainė pradeda veikti, vėjui pasiekus vidutinį 3,5 m/s greitį.

Idealus vėjo greitis energijai gaminti yra 12–13 m/s. Tačiau ir esant mažesniam vėjui, apie 10 m/s, vyksta vėjo energijos gamyba.

Ekstremaliomis sąlygomis, kuomet vėjas pasiekia apie 25 m/s ir daugiau, vėjo jėgainės darbas laikinai,  saugumo sumetimais, yra sustabdomas.

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą!