Saulės parkai

Saulės parkai namams ir verslui
Saulės parke įsigytą elektrą galite naudoti savo objektuose. Jums nereikės įrengti modulių ant namo stogo ar žemės sklype, bei galvoti apie elektrinės sklandų veikimą, nes viskuo pasirūpins saulės parko vystytojai.

Atliekame vertinimą

Atliekame detalią galimybių studiją ir įvertiname ar pasirinktame sklype gali būti statomas saulės parkas. Teikiame siūlymus kur būtų galima statyti.

Projektuojame

Atliekame įvairius saulės parkų, sklypo projektavimo darbus. Pateikiame techninį projektą. Pasirūpiname statybų leidimo išėmimu.

Statome

Atliekame visus saulės parkų statybos darbus. Įrengiame statybų aikštelę, pasirūpiname elektros įrengimu, montavimu.

Aptarnaujame

Jokių rūpesčių, nes visą saulės parkų aptarnavimą ir priežiūrą vykdo saulės parkų statytojas ar jo įgaliotas atstovas.

Saulės parką rinktis verta

previous arrow
Slide

Net jei gyvenate daugiabutyje, jūs galite turėti nuosavą saulės elektrinę saulės parke ir džiaugtis mažesne elektros energijos kaina. Jei butų turite daugiau nei vieną, sugeneruotą žaliąją energiją galite išskaidyti visai turimai nuosavybei.

Jei keisite būstą, elektros energijos kiekis, pagaminamas jūsų saulės elektrinės dalies saulės parke, bus tiekiamas į jūsų naujuosius namus.

Slide 2

Jei manote, kad jūsų namo stogas yra netinkamas saulės elektrinei dėl savo formos ar krypties, išeitis yra įsigyti dalį saulės parko.

Slide 3

Jei elektros pasigaminsite daugiau ir jos nesuvartosite, galėsite ją parduoti.

next arrow

Saulės parkai ir jų nauda

Elektra gaminama saulės parke

Saulės parkas gamina elektros energiją, ESO įrengtas dvipusis apskaitos prietaisas registruoja faktinę saulės parko gamybą.

Pagaminta elektra perduodama į ESO tinklą

Pagaminta elektros energija yra perduodama į ESO tinklą. ESO visą pagamintą elektros energijos kiekį proporcingai išskirsto saulės parko dalių savininkams.

Pagamintą energiją naudojate savo poreikiams

Sukauptą elektros energiją naudojate pagal poreikį už pasirinktą pasaugojimo mokestį. Jei neišnaudojate visos pagamintos energijos, ataskaitinio laikotarpio pabaigoje gaunate kompensaciją už nepanaudotą elektrą.

Susisiekite ir mes padėsime priimti geriausią sprendimą!

    Turite klausimų?

    Socialiniai tinklai